Gün içerisinde çok sayıda kişiyi misafir eden alışveriş merkezleri insanların zamanlarını sıkça geçirdi alanlardır. Gıda, giyim, eşya gibi birçok sektörü buluşturan alışveriş merkezleri haşere türlerinin saklanarak yuva oluşturabilecekleri alanlar arasında yer almaktadır. Avm ilaçlama bu nedenle oldukça önemlidir. İnsanların her tür alanından yararlandıkları alışveriş merkezleri her daim temiz ve sağlıklı olmalıdır. Aksi halde insanların sağlık sorunları yaşayabilirler.

Haşerelere karşı alınmayan önlemler gün geçtikçe sayılarının artarak çoğalmalarına neden olacaktır. Müşterilerinizin yemek yediği alanlarda veya alışveriş yaptıkları mağazalarda haşere türleriyle karşılaşması itibar kaybına neden olacaktır.Özellikle alışveriş merkezleri içerisinde bulunan gıda işletmelerinde sıklıkla rastlanan haşereler ciddi sorunlara ve güven kaybına yol açar. Bu nedenle başta cafe ve restoranlar olmak üzere alışveriş merkezi içerisinde bulunan alanlarda düzenli olarak avm ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Alışveriş merkezi ilaçlama işlemleri, alışveriş merkezinin kapalı olduğu geç saatlerde ya da erken saatlerde yapılabilmektedir. Gizli noktalara uygulanabilen toz ya da katı formdaki haşere ilaçları ile uygulanabilen bu işlem, püskürtme yöntemi ile yapılabilen sıvı ilaç ile de gerçekleştirilebilir. Hem bakteri ve mikropların yayılmasına yol açarak sağlığı tehdit eden hem de müşteri ve güven kaybına yol açan haşerelerden kurtulmak için alışveriş merkezi ilaçlama işlemleri son derece önemlidir. Böceklerden korunmak için yapılan bu uygulamalarda, Sağlık Bakanlığı tarafından yetkinlik belgesine haiz olan güvenilir ve uzman haşere ilaçlama firmaları tercih edilmelidir.
Firmamız TSE etiketli yüksek kalitedeki ilaçları ve Sağlık Bakanlığınca onaylı ilaçlama yöntemleri ile 7/24 haşere ve fare ilaçlama hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Hemen Ara: 0542 557 74 71
Share This Article:

close

× Bize Yazın