İlaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde ciddi bir sorumluluk almış olacaksınız. İlaçlama esnasında ve sonrasında oluşacak tüm olumsuzluklardan sadece ilaçlama yaptıran kişi olarak sizin değil tüm aile bireyleri ya da çalışanlarınızın da etkileneceğini lütfen unutmayınız.

Öncelikli olarak ilaçlama esnasında kullanılacak olan insektisitler mutlak suretle WHO ( Dünya sağlık Örgütü) onayını almış olmalıdır.

Uygulama öncesinde dikkat etmeniz gereken ve ilaçlama şirketine bildirmeniz gereken bazı önemli detaylar bulunmaktadır. Eğer aklınızda soru işaretleri var ise bunları tamamıyla gidermeden lütfen ilaçlama yaptırmamaya özen gösteriniz.

 Karataş İlaçlama Uyarıyor!

  • İlaçlama yapılacak alanda görülen haşereyi dikkatli tanımlayınız.
  • Alanınızın fiziki ve çevresel yapısını mümkün olduğunca açıkça belirtiniz.
  • Uygulama yapılacak alanda bulunan hasta ya da yaşlı kimseleri bildiriniz.
  • Var ise 0-6 yaş gurubu çocukları bildirmeyi unutmayınız.
  • Alanda alerjik reaksiyonlara sahip kimseler ya da astım hastaları var ise bu durumu mutlaka bildiriniz.
  • Evcil hayvanlarınızı var ise ayrıntılı olarak hayvanınızın cinsini bildirmeyi unutmayınız.
  • İlaçlama yapılacak alan iş yeri hangi sektörde faaliyet gösterdiğini ayrıntılı olarak bildiriniz.

Özellikle korsan diye tabir edilen ve kullandığı ilaçlar kansorejen madde içeren firmalara lütfen dikkat ediniz. WHO onayını almamış ilaçları kullanan bu firmalar gerek insan gerek ise çevre sağlığını ciddi ölçüde tehdit etmektedirler. Profesyonellikten uzak çalışmaları ve hatalı ilaç kullanımları aynı zamanda haşerelerle mücadele etmeyi zorlaştırmakta, bunun neticesinde maddi kayıplara da yol açmaktadır.

Kullanmış oldukları ilaçlar kalıntı bıraktığı için zararları da maalesef uzun süre devam etmektedir.

Sevdiklerinizi riske atmamak, zaman ve maddi kayıpların önüne geçebilmek için mutlaka profesyonel ilaçlama firmaları ile çalışmayı tercih ediniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Hemen Ara: 0542 557 74 71
Share This Article:

close

× Bize Yazın