Firmamız Ürgüp’te tüm haşerelere karşı ilaçlama hizmeti vermektedir. 0352 336 44 95 – 0542 557 74 71

Eviniz ilaçlanmadan önce lütfen sadece gıda ürünlerini dolaplara koyun. Bunu dışında herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. İlaçlama konusunda profesyonel olan ekibimiz ilaçlama esnasında her türlü güvenlik önlemini alıp sizleri konu hakkında bilgilendirerek ilaçlama işlemine başlayacaktır.

Haşere ve kemirgenler ile mücadele bireysel olarak mümkün olmadığından konu ile ilgili uzman ilaçlama firmaları ile çalışmak gerekmektedir. Çok eski zamanlardan bu yana türlü türlü zararlı canlıya karşı ilaçlama yapılmaktadır. Ancak aşırı derecede akıllı bu canlılar dışarıdan alınan ilaçlar ile yapacağınız ferdi uygulamalar sadece kısa süreli etki göstermektedir.

Böcek ilaçlama hizmetlerinde uygulanacak alana ve haşereye göre özel çözümler üreten firmamız gelişen teknolojiyi de takip ederek % 100 güven ve kesin çözüm garantisi ile işlemlerini tamamlamanın gururunu yaşamaktadır.

İlaçlama genellikle buharlama yöntemi ile kokulu bir sıvı ilaç ile alanda iğne deliğine kadar her noktaya nüfus edecek biçimde uygulanır. Bazı durumlarda özellikle hastane gibi bölgelerde kokusuz sıvı ilaç uygulaması yapılır. Böylelikle alanı kapatmak zorunda kalmazsınız.

Sizlere kısaca ilaçlama nasıl yapılır belirtelim.

Sıvı ilaçlama

Alanda elektrikli bir araç ile kokulu sıvı ilaç uygulaması buharlama yöntemi ile yapılır alan en az iki saat kapanması gerekir ve sonrasında yarım saat havalandırılarak kullanılır. İlaçlamasonrasında mutfak eşyaları sudan geçirilerek kullanılmalı ve en 1 hafta ıslak temizlik yapılmamalıdır.

Jel ilaçlama

Hamam böceği, Fare ve Karınca vb. haşereler için uygulanan bir işlemdir. Uygulama yapılacak olan alanı kapatmak ya da öncesinde sonrasında yapılacak bir işlemi bulunmamaktadır. Müşterilerimiz evlerinde yemek pişirirken bile jel ilaçlama yapılabilir. Noktalama şeklinde hamam böceği türlerinin geçiş sağladığı kapı ve pencere pervazlarına, buzdolabı arkalarına ve süpürgeliklere ilaç bırakılır.

Bu iki uygulama genel uygulamalardır bunun haricinde haşere ilaçlama da zararlı canlıların çeşitlerine göre değişik uygulama şekilleri bulunmaktadır. Örneğin kalorifer böceği ilaçlama işleminde mutfak, banyo gibi alanlar daha detaylı ilaçlanır iken tahtakurusu ilaçlama işleminde yatak odasına daha titiz davranılır. Fare ilaçlama işleminde ise alanda hem sıvı ilaçlama yapılır hem de fare için özel zehirli yemler bırakılır.

Görüldüğü üzere oldukça detaylı ve uzmanlık gerektiren bu canlılara karşı ilaçlama yapmayı düşündüğünüzde haşere ilaçlama firmaları ile görüşerek profesyonel destek almak gerekmektedir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Hemen Ara: 0542 557 74 71
Share This Article:

close

× Bize Yazın